TRUCKS


7.200€ (Without taxes)
It is not possible to charge VAT
| Weight | 7140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 720 × 250 × 320 cm |
| Brand | DAF |
| Year | 2000 |
| Type | Utility vehicle |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 344.000km |
| Suspension | parabolično/parabolično |
| Tyres | 50% |
| Tyre dimensions | 285/70/22.5 |
| Wheel formula | 4×2 |
| Euro | EURO 2 |
| Engine power | 160HP |
| Accessories | EU poreklo, zapora diferenciala, 3000l čiste vode + 5000l umazane vode, Potrebno je popravilo šasije (vidno na zadnji sliki)., vakum + pritisk |
| Wheelbase | 360cm |
| Load capacity | 6860kg |
| Maximum permissible mass | 14000kg |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|