KIPER


39.900€ (Brez DDV)
| Teža | 12255 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 850 × 250 × 360 cm |
| Znamka | MAN |
| Leto izdelave | 2010 |
| Vrsta | Kiper, Z žerjavom |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 180.000KM |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/22.5 |
| Dodatki | bordmatic, EU poreklo, klima, original km, senčnik, zapora diferenciala, 1960kg na 8,5m, Crane HMF 1823 K2 (2004 year) 10.5 meters (2x hydraulic extension + 1x manual) remote control, 1960kg on 8.5M, žerjav HMF 1823 K2 (letnik 2004) 8,5m |
| Konfiguracija osi | 4×2 |
| Euro | EURO 5 |
| Moč motorja | 360HP |
| Največja dovoljena masa | 18000kg |
| Kiper dimenzija | 450x235x70cm |
| Medosna razdalja | 450cm |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|