TOVORNA VOZILA


12.400€ (Brez DDV)
| Teža | 14000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 790 × 250 × 310 cm |
| Znamka | MAN |
| Leto izdelave | 1995 |
| Vrsta | Šasija |
| Menjalnik | Ročni ZF |
| Prevoženi km | 451.000km |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/22.5 |
| Konfiguracija osi | 8X4 |
| Euro | EURO 2 |
| Moč motorja | 460HP |
| Dodatki | zapora diferenciala |
| Medosna razdalja | 150-260-140cm |
| Nosilnost | 21000kg |
| Največja dovoljena masa | 35000kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|