TOVORNA VOZILA


27.800€ (Brez DDV)
Ni možnost obračuna DDV-ja
| Teža | 6950 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 640 × 220 × 320 cm |
| Znamka | MERCEDES BENZ |
| Leto izdelave | 2005 |
| Vrsta | Ostalo |
| Menjalnik | Polavtomatski – EPS s sklopko |
| Prevoženi km | 200.000km |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 80% |
| Dimenzije pnevmatik | 335/80/20 |
| Konfiguracija osi | 4X4 |
| Euro | EURO 4 |
| Moč motorja | 150Hp |
| Dodatki | EU poreklo, klima, zapora diferenciala |
| Medosna razdalja | 310cm |
| Nosilnost | 3250kg |
| Največja dovoljena masa | 10200kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|