VLAČILEC


| Teža | 12104 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 780 × 250 × 340 cm |
| Znamka | MERCEDES BENZ |
| Leto izdelave | 2017 |
| Vrsta | Kiper |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 294.000km |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 70% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/R22.5, 385/65/22.5 |
| Konfiguracija osi | 6X4 |
| Euro | EURO 6 |
| Moč motorja | 460HP |
| Dodatki | EU poreklo, klima, motorna zavora, multifunkcijski volan, odlično stanje, senčnik, zapora diferenciala |
| Največja dovoljena masa | 26000kg |
| Kiper dimenzija | 490x235x80cm |
| Medosna razdalja | 335-135cm |
| Nosilnost | 13850kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|