VLAČILEC


| Teža | 15920 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 875 × 250 × 335 cm |
| Znamka | VOLVO |
| Leto izdelave | 2015 |
| Vrsta | Kiper |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 620.000km |
| Vzmetenje | parabolično/zrak |
| Pnevmatike | 70% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/22.5; 385/65/22.5 |
| Konfiguracija osi | 8X4 |
| Euro | EURO 6 |
| Moč motorja | 375kW |
| Dodatki | bordmatik kiper, EU poreklo, hardox, klima, motorna zavora, odlično stanje, senčnik, zapora diferenciala, gretje sedežev, zračno odpiranje zadnje stranice |
| Medosna razdalja | 200-265-140cm |
| Kiper dimenzija | 560x240x100cm |
| Nosilnost | 16075kg |
| Največja dovoljena masa | 32000kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|