KIPER


62.500€ (Brez DDV)
| Teža | 15484 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 890 × 250 × 340 cm |
| Znamka | MERCEDES BENZ |
| Leto izdelave | 2013 |
| Vrsta | Kiper, Z žerjavom |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 357.000KM |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 60% |
| Dimenzije pnevmatik | 13 R 22.5 |
| Dodatki | bordmatic, daljinsko upravljanje, EU poreklo, senčnik, zapora diferenciala, DVIGALO HMF 1730-K2 + ROTATOR, parabolično vzmetenje |
| Konfiguracija osi | 6X4 |
| Euro | EURO 5 |
| Moč motorja | 410HP |
| Največja dovoljena masa | 18000kg |
| Kiper dimenzija | 510x235x100cm |
| Medosna razdalja | 390-135cm |
| Nosilnost | 10520kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|