DOSTAVNA VOZILA / AVTOMOBILI


9.900€ (Brez DDV)
| Teža | 2355 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 600 × 250 × 270 cm |
| Leto izdelave | 2016 |
| Menjalnik | Ročni |
| Konfiguracija osi | 4×2 |
| Moč motorja | 96kW |
| Prevoženi km | 235.000km |
| Vrsta | KOMBINIRANO VOZILO |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 80% |
| Dodatki | 3 sedeži, 6 prestav, EU poreklo, klima, multifunkcijski volan, Bluetooth, TEHNIČNI PREGLED DO: 11.7.2026, MOTOR: 96 kW DIESEL, SERVIS MOTORJA OPRAVLJEN PRI: 233.580 KM, REDNO VZDRŽEVAN, V LASTNI UPORABI 8 LET |
| Največja dovoljena masa | 3500kg |
| Dimenzije pnevmatik | 235/65/R16C |
| Nosilnost | 1.145kg |
| Medosna razdalja | 375cm |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|