VLAČILEC


84.900€ (Brez DDV)
| Teža | 16125 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 840 × 250 × 390 cm |
| Znamka | MAN |
| Leto izdelave | 2004 |
| Vrsta | Komunalno vozilo |
| Menjalnik | Ročni |
| Prevoženi km | 326.000km |
| Vzmetenje | parabolično/zrak |
| Pnevmatike | 70% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/22.5 |
| Konfiguracija osi | 4×2 |
| Euro | EURO 3 |
| Moč motorja | 363KM |
| Dodatki | EU poreklo, odlično stanje, zapora diferenciala, 7000l + 3000l (čista voda), mala vodna cev 40m, vakum + pritisk, vakuumska cev 20m, velika vodna cev 150m |
| Medosna razdalja | 420cm |
| Največja dovoljena masa | 18000kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|