TRACTOR UNIT


84.900€ (Without taxes)
| Weight | 16125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 840 × 250 × 390 cm |
| Brand | MAN |
| Year | 2004 |
| Type | Utility vehicle |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 326.000km |
| Suspension | parabolično/zrak |
| Tyres | 70% |
| Tyre dimensions | 315/80/22.5 |
| Wheel formula | 4×2 |
| Euro | EURO 3 |
| Engine power | 363KM |
| Accessories | EU poreklo, odlično stanje, zapora diferenciala, 7000l + 3000l (čista voda), mala vodna cev 40m, vakum + pritisk, vakuumska cev 20m, velika vodna cev 150m |
| Wheelbase | 420cm |
| Maximum permissible mass | 18000kg |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|