VSA VOZILA


40.900€ (Brez DDV)
| Teža | 14148 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1160 × 250 × 350 cm |
| Znamka | MAN |
| Leto izdelave | 2007 |
| Vrsta | Avtotransporter |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 800.000km |
| Vzmetenje | parabolično/zrak |
| Pnevmatike | 70% |
| Dimenzije pnevmatik | 385/55R/22.5 – 315/70/22.5 – 355/70/22.5 |
| Konfiguracija osi | 8×2 |
| Euro | EURO 4 |
| Moč motorja | 400HP |
| Dodatki | EU poreklo, klima, senčnik, zapora diferenciala, loading space 8.5m, winch, loading height 1.2m, lifitng + steering axle |
| Medosna razdalja | 175-355-135CM |
| Največja dovoljena masa | 32000kg |
| Nosilnost | 18000kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|