ALL VEHICLES


40.900€ (Without taxes)
| Weight | 14148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1160 × 250 × 350 cm |
| Brand | MAN |
| Year | 2007 |
| Type | Avtotransporter |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 800,000 km |
| Suspension | parabolično/zrak |
| Tyres | 70% |
| Tyre dimensions | 385/55R/22.5 – 315/70/22.5 – 355/70/22.5 |
| Wheel formula | 8×2 |
| Euro | EURO 4 |
| Engine power | 400HP |
| Accessories | EU poreklo, klima, senčnik, zapora diferenciala, loading space 8.5m, winch, loading height 1.2m, lifitng + steering axle |
| Wheelbase | 175-355-135CM |
| Maximum permissible mass | 32000кг |
| Load capacity | 18000kg |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|