VSA VOZILA


28.900€ (Brez DDV)
| Teža | 6500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 470 × 240 × 285 cm |
| Znamka | JOHN DEERE |
| Leto izdelave | 2014 |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/70/22.5 |
| Konfiguracija osi | 4×2 |
| Euro | EURO 3 |
| Moč motorja | 430HP |
| Medosna razdalja | 235cm |
| Delovne ure | 8485h |
| Dodatki | delovne luči, EU poreklo, klima, 4 gears, front hydr., front cardan, 4 speeds |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|