KIPER


| Teža | 12100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 800 × 250 × 330 cm |
| Znamka | MAN |
| Leto izdelave | 2004 |
| Vrsta | Kiper |
| Menjalnik | Ročni ZF |
| Prevoženi km | 650.000km |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/22.5, 385/65/22.5 |
| Dodatki | 3 strani Meiller kiper, EU poreklo, klima, senčnik, velika os, zapora diferenciala, last year on truck all fixed 9500eur, tehnical inspection till 12/26, parabolično vzmetenje |
| Konfiguracija osi | 6X4 |
| Euro | EURO 3 |
| Moč motorja | 413hp |
| Največja dovoljena masa | 33000kg |
| Kiper dimenzija | 480x235x100cm |
| Medosna razdalja | 320-140cm |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|