VSA VOZILA


17.900€ (Brez DDV)
| Teža | 9300 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1000 × 250 × 375 cm |
| Znamka | RENAULT |
| Leto izdelave | 2010 |
| Vrsta | Avtotransporter |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 1.111.000km |
| Vzmetenje | zrak/zrak |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 385/55/22.5, 315/60/22.5 |
| Konfiguracija osi | 4×2 |
| Euro | EURO 5 EEV |
| Moč motorja | 346kW |
| Dodatki | EU poreklo, klima, senčnik, zapora diferenciala, length of loading space 6m, height 1m, automatic gearbox, winch 10ton on remote control, 2x ramps |
| Medosna razdalja | 550cm |
| Največja dovoljena masa | 19000kg |
| Nosilnost | 9.700kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|