VSA VOZILA


19.900€ (Brez DDV)
| Teža | 15967 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 920 × 250 × 340 cm |
| Znamka | SCANIA |
| Leto izdelave | 2001 |
| Vrsta | Vakuumski tovornjak |
| Menjalnik | Ročni |
| Prevoženi km | 435.000KM |
| Vzmetenje | parabolično/parabolično |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 10.00/R20, 315/80/22.5 |
| Konfiguracija osi | 6X2 |
| Moč motorja | 228kW |
| Euro | EURO 3 |
| Dodatki | dvižna os, senčnik, zapora diferenciala, demag pumps |
| Medosna razdalja | 430-140cm |
| Nosilnost | 13000kg |
| Največja dovoljena masa | 29000kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|