KIPER


21.900€ (Brez DDV)
| Teža | 13810 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 985 × 250 × 370 cm |
| Znamka | SCANIA |
| Leto izdelave | 2010 |
| Vrsta | Abroll kiper |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 742.000km |
| Vzmetenje | parabolično/zrak |
| Pnevmatike | 90% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/80/22.5, 385/65/22.5 |
| Konfiguracija osi | 8X4 |
| Moč motorja | 480HP |
| Euro | EURO 5 |
| Dodatki | dvižna os, EU poreklo, klima, meglenke, senčnik, zapora diferenciala, asfaltni keson 15m3, HIAB Multilift Abroll |
| Medosna razdalja | 380-140-130cm |
| Nosilnost | 18.690kg |
| Največja dovoljena masa | 32500kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|