TOVORNA VOZILA


| Teža | 8479 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 630 × 250 × 360 cm |
| Znamka | VOLVO |
| Leto izdelave | 2012 |
| Vrsta | Vlačilec |
| Menjalnik | Avtomatik |
| Prevoženi km | 1.525.000km |
| Vzmetenje | parabolično/zrak |
| Pnevmatike | 50% |
| Dimenzije pnevmatik | 315/70/22.5 |
| Konfiguracija osi | 4×2 |
| Euro | EURO 5 |
| Moč motorja | 470HP |
| Dodatki | EU poreklo, klima, senčnik, zapora diferenciala |
| Medosna razdalja | 380cm |
| Največja dovoljena masa | 18000kg |
Kontakt z nami |
|
| Vedno smo pripravljeni na pogovor z vami! Pokličite nas, ali pa nam pošljite e-sporočilo in kmalu vam odgovorimo. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|