TRACTOR UNIT


53.900€ (Without taxes)
| Weight | 15920 kg |
|---|---|
| Dimensions | 875 × 250 × 335 cm |
| Brand | VOLVO |
| Year | 2015 |
| Type | Tipper |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 620.000km |
| Suspension | parabolično/zrak |
| Tyres | 70% |
| Tyre dimensions | 315/80/22.5; 385/65/22.5 |
| Wheel formula | 8X4 |
| Euro | EURO 6 |
| Engine power | 375kW |
| Accessories | bordmatik kiper, EU poreklo, hardox, klima, motorna zavora, odlično stanje, senčnik, zapora diferenciala, gretje sedežev, zračno odpiranje zadnje stranice |
| Wheelbase | 200-265-140cm |
| Tipper dimension | 560x240x100cm |
| Load capacity | 16075 kg |
| Maximum permissible mass | 32000кг |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|