ALL VEHICLES


12.500€ (Without taxes)
| Weight | 9920 kg |
|---|---|
| Dimensions | 770 × 250 × 310 cm |
| Brand | MAN |
| Year | 1996 |
| Type | WATER TANK |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 827.000km |
| Suspension | parabolično/parabolično |
| Tyres | 60% |
| Tyre dimensions | 315/80/22.5 |
| Wheel formula | 6X4 |
| Euro | EURO 2 |
| Engine power | 293hp |
| Accessories | EU poreklo, senčnik, zapora diferenciala, 9000 l |
| Maximum permissible mass | 27000кг |
| Wheelbase | 320-140cm |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|