ALL VEHICLES


28.900€ (Without taxes)
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 470 × 240 × 285 cm |
| Brand | JOHN DEERE |
| Year | 2014 |
| Transmission | Automatic |
| Suspension | parabolično/parabolično |
| Tyres | 50% |
| Tyre dimensions | 315/70/22.5 |
| Wheel formula | 4×2 |
| Euro | EURO 3 |
| Engine power | 430HP |
| Wheelbase | 235cm |
| Delovne ure | 8485h |
| Accessories | delovne luči, EU poreklo, klima, 4 gears, front hydr., front cardan, 4 speeds |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|