VANS / CARS


9.900€ (Without taxes)
| Weight | 2355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 × 250 × 270 cm |
| Year | 2016 |
| Transmission | Manual |
| Wheel formula | 4×2 |
| Engine power | 96kW |
| Mileage | 235.000km |
| Type | KOMBINIRANO VOZILO |
| Suspension | parabolično/parabolično |
| Tyres | 80% |
| Accessories | 3 sedeži, 6 prestav, EU poreklo, klima, multifunkcijski volan, Bluetooth, TEHNIČNI PREGLED DO: 11.7.2026, MOTOR: 96 kW DIESEL, SERVIS MOTORJA OPRAVLJEN PRI: 233.580 KM, REDNO VZDRŽEVAN, V LASTNI UPORABI 8 LET |
| Maximum permissible mass | 3500kg |
| Tyre dimensions | 235/65/R16C |
| Load capacity | 1.145kg |
| Wheelbase | 375cm |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|