TRUCKS


8.900€ (Without taxes)
| Weight | 8290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 620 × 250 × 330 cm |
| Brand | MAN |
| Year | 2001 |
| Type | Absetz kiper |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 527.000km |
| Suspension | parabolično/parabolično |
| Tyres | 60% |
| Tyre dimensions | 315/80/R22.5; 295/80/R22.5 |
| Wheel formula | 4×2 |
| Euro | EURO 2 |
| Engine power | 285hp |
| Accessories | EU poreklo, senčnik, zapora diferenciala |
| Wheelbase | 360cm |
| Load capacity | 9710kg |
| Maximum permissible mass | 18000kg |
Contact us |
|
| We are always ready to talk to you! Call us, or send us an email and we will get back to you shortly. | |
| +386 (0)31 809 017 +386 (0)40 203 002 |
|
| sales@fis.si | |
| 0038631809017 | |
| 0038631809017 | |
| tadejfis | |
| FIŠ d.o.o., Šentrupert 6 3303 Gomilsko, SLOVENIA |
|
![]() |
|