

34.200€ (Without taxes)
| Weight | 15980 kg |
|---|---|
| Dimensions | 980 × 250 × 330 cm |
| Brand | RENAULT |
| Year | 2013 |
| Type | Tipper |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 487.000 |
| Suspension | parabolično/parabolično |
| Tyres | 60% |
| Tyre dimensions | 315/80/22.5; 385/65/22.5 |
| Wheel formula | 10×4 |
| Euro | EURO 5 |
| Engine power | 530 HP |
| Accessories | dvižna 3. os, EU poreklo, klima, retarder, senčnik, Mulda kiper |
| Wheelbase | 205-190-140-135cm |
| Tipper dimension | 630x225x110 |
| Load capacity | 24020kg |
| Maximum permissible mass | 40000kg |
39.900€ (Without taxes)
| Year | 2017 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 268.000km |
| Wheel formula | 4x2 |
| Engine power | 400HP |
11.500€ (Without taxes)
| Year | 1993 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 621.000km |
| Wheel formula | 6X4 |
| Engine power | 270HP |
11.950€ (Without taxes)
| Year | 2012 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 1.525.000km |
| Wheel formula | 4x2 |
| Engine power | 470HP |
12.500€ (Without taxes)
It is not possible to charge VAT
| Year | 1987 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 581.000km |
| Wheel formula | 6X4 |
| Engine power | 305hp |